Šio serialo pagrindiniai veikėjai – vaikai Krisas ir Džoja bei jų draugas robotukas – Botis. Jie gyvena ateityje. Vaikus nelauktai prakalbina Superknyga, nukelianti juos į praeitį, į kurią nors Biblijos istoriją. 

Kol kas išversti 5 iš 13 serijų subtitrai. Subtitrai, be to, ypač mažesnius vaikus skatina ir mokytis skaityti, ir mokytis anglų kalbos.

Tai LRT laidų ciklas, susijęs su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejumi. 15 min trukmės filmukuose pristatomi Lietuvos Bažnyčios įžymūs žmonės, kankiniai, dalies iš kurių galime sulaukti paskelbimo šventaisiais. Tinka vyresniems mokiniams.

Į šiuos filmus labiausiai norėčiau atkreipti dėmesį. Tai dokumentiniai filmai, išleidžiami 20 kalbų, taip pat ir lietuvių, kuriuose rodoma tai, kas gero vyksta pasaulyje tarp krikščionių. Ir kartu jie atveria didžiuliam vargui pasaulyje. Įvairios įkvepiančios ir vilties teikiančios krikščionių “sėkmės” istorijos. Šio ciklo filmų sukurta jau daugiau kaip 100, krikcioniskifilmai.lt svetainėje turime arti 60 filmų nuorodų.

Tai 5-10 min trukmės animacinių filmų serija, sukurta Biblijos daktaro ir animacijos specialisto. Jų kanalas Youtube turi arti 2 mln. prenumeratorių. Filmukai išties profesionaliai sukurti tiek turinio, tiek formos atžvilgiu. Šioje serijoje yra dar keletas serijų: Kaip skaityti Bibliją?, Toros serija, Išminties literatūra, Evangelijos serija, Dvasinė būtybės, Raktinės Biblijos temos, Žodžio studijos, Skaitant Bibliją – atskirų Biblijos knygų apžvalgos. Lietuviškai jų įgarsintų turime apie 50, bet paruošiame vis naujų serijų. 

Tai Kembridžo Faradėjaus instituto krikščionių mokslininkų sukurtų dokumentinių filmų trilogija. Trys filmai apžvelgia mokslo ir krikščioniško tikėjimo debatus šiose trijose srityse: visatos atsiradimo, gyvybės atsiradimo ir žmogaus sielos egzistavimo. Labai rekomenduojame.

Panašius klausimus gvildena ir puikūs apologetiniai “Reasonable faith” – “Protingas tikėjimas” animuoti filmukai. 

Tai jau prieš kelis metus išversta 4 ortodoksų meninių filmų serija. Tai komedijos apie vienuolyno naujoką ir vyresnįjį, kaip jiems sekasi gyventi krikščionišką gyvenimą. Kiekvieną seriją sudaro 3 istorijos, paremtos kokiu nors palyginimu ar patarle, panašiai kaip Bruno Ferrero istorijos. 

Tai animacinių filmukų seriją vaikams, kuri jungia ir humorą, ir gilias teologines tiesas, ir gilias Biblijos žinias, ir perteikimo paprastumą. 

Linksma laida jaunimui apie rimtus dalykus. Daugiau kaip 30 įvairių krikščioniško gyvenimo temų. Labiau tinka vaikams ir jauniems paaugliams, nes kai kurie juokai gana vaikiški. Labiau tinka Velykų laikotarpiui, negu Gavėniai. 

Šie filmukai sukurti BioLogos fondo, kurį įkūrė mokslininkas Francis Collins, vadovavęs tarptautiniam žmogaus genomo projektui ir parašęs knygą “Dievo kalba”. Juose pagrindžiama evoliucijos teorija, ir pristatoma kaip būdas, kurį Dievas pasitelkė kurdamas visatą. Kadangi dar XIX a. Katalikų Bažnyčia laikėsi paraidinio Pradžios knygos aiškinimo, kuris leido ateistams supriešinti tikėjimą ir mokslą, labai svarbu šių dienų moksleiviams atskleisti, jog mokslas ir tikėjimas neprieštarauja vienas kitam.

Tikėjimo metų proga buvo sukurtos šios trumpų atsakymų serijos temomis apie Šventąją Dvasią, liturgiją, sekmadienį, šventumą, tikėjimą ir Šventąjį Raštą. Klausimai aktualūs ir įdomiai atsakyti. 

Šioje kategorijoje surinkome įvairių trumpų meninių ir animacinių filmukų, atskleidžiančių kokią nors vertybinę temą. Jie dažniausiai nėra krikščioniški, bet tinkami tam tikrų temų iliustravimui ir apmąstymui. 

Tai garsiųjų Max Lucado pasakų motyvais sukurtos animacinės istorijos apie Kūrėją ir jo sukurtų medinukų nuotykius. 

Šioje serijoje surinkti animaciniai filmai, paskelbti Max7.org, kokybiškai sukurti nepriklausomų animatorių, apie Evangelijos istorijas ir palyginimus. 

Visa Luko Evangelija iš filmo “Jėzus”, padalyta į maždaug 60 teminių ištraukų. Galite iliustruoti beveik bet kokią Evangelijos temą.

Žinomo krikščionių apologeto William Lane Craig įkurtos Reasonable Faith tarnystės animuoti Dievo buvimo argumentai. 

Trumpi animaciniai filmai ne tik vaikams: gilūs filmukai įvairiomis popiežiaus Pranciškaus mokymų temomis.

Tai dėmesio vertų skirtingų filmų ir jų ištraukų rinkinys apie tikrus įvykusius stebuklus, kurie yra mūsų tikėjimo tikrumo ženklai.